Участь вокального гурту "Чураївна" 26 у Всеукраїнському фестивалі національних культур «Дружба- 2021»

Наприкінці  вересня в м. Миколаїв відбувся 26 Всеукраїнський фестиваль національних культур «Дружба- 2021». Цьогоріч засновники і організатори фестивалю ГС «Рада національних товариств Миколаївської області» зібрали друзів – творчі колективи з усієї країни, які брали в ньому участь протягом 25 років. Фестиваль давно став улюбленим заходом для багатьох містян, адже за своєю красою та яскравістю він не поступається найсучаснішим шоу, а ідея, закладена в основу його проведення, – зберегти самобутню культуру кожного народу – несе в собі могутній заряд доброти й любові.

Вокальний гурт «Чураївна» Борщагівської ОТГ ( керівник засл. працівник культури України Ірина Якубовська) представляв Київщину на презентації національних культур в Каштановому сквері, брав участь у святковому Параді учасників фестивалю, а також в Гала-концерті в Палаці творчості учнів. За підготовку фестивальної програми колектив в співпраці з художнім керівником Центру культури і дозвілля Борщагівської сільської ради Зурабом Сісояном, був нагороджений Дипломом Лауреата фестивалю національних культур «Дружба- 2021» від Голови правління Ради національних товарств Миколаївської області Л.С. Каймаразової. 

/files/upload/news/029ce7d5.jpg

В програмі Фестивалю була представлена творчість чеської ГО, Одеського товариства ім. А. Міцкевича відділення Спілки поляків в Україні, грузинського національно- культурного товариства «Іберія»,азербаджанського культурного товариства тощо.

У 2021 році фестиваль став одним з шести туристичних магнітів Миколаївської області, спроможних сприяти популяризації нашого краю серед мешканців України й зарубіжних країн.

Вокальний гурт «Чураївна» щиро дякує Відділу освіти, культури, молоді та спорту та безпосередньо начальнику відділу Лахтадир Л.І., за сприяння в участі колективу у Всеукраїнському фестивалі національних культур «Дружба»