Участь делегації Борщагівської громади в обласних національно-патріотичних заходах

08 жовтня на території Національного музею -заповідника «Битва за Київ у 1943 році» відбувся обласний фестиваль патріотичної пісні «Козацька Покрова», в рамках відзначення обласних урочистих заходів з нагоди відзначення Дня захисників та захисниць України, Дня українського Козацтва та свята Покрови Пресвятої Богородиці.

Серед учасників та запрошених: Володін Василь – голова Київської облдержадміністрації, Добрянський Ярослав - виконуючий обов’язки голови Київської обласної ради, очільники структурних підрозділів Київської ОДА, керівництво та депутатський корпус Київської обласної ради, делегації РДА та районів Київщини, учасники АТО/ООС, члени сімей загиблих учасників АТО/ООС, представники Координаційної ради учасників антитерористичної операції, операції об’єднаних сил та волонтерів при Київській облдержадміністрації, ГО «Об’єднання родин «Небесної Сотні» та активістів «Революції гідності», ГО «Серця Кіборгів», представники релігійних організацій, духовенство, творчі колективи Київщини, ЗМІ.

Делегація Борщагівської територіальної громади: представники ГО Борщагівка-АТО, завідувачка сектором культури  відділу освіти, культури, молоді та спорту Бурлика Ольга, завідуючий сектором молоді та спорту Масло Віталій, директор центру культури і дозвілля Тимощук-Фіалковська Тетяна та художній керівник Центру культури і дозвілля Сісоян Зураб.

А на святковій сцені Борщагівську територіальну громаду  представляли ансамбль української народної та авторської пісні "Перлина Петропавлівки" (керівник колективу Тетяна Тимощук-Фіалковська) та ансамблева група народного аматорського хору "Барви" Центру культури і дозвілля Борщагівської сільської ради (керівник колективу Віталій Бондаренко).

Під час заходу, Подяками та іменними годинниками Київської ОДА, цінними подарунками та Подяками від Київської обласної ради було нагороджено учасників АТО/ООС, волонтерів, активних громадськіх діячів Київщини.

Пам’ятні подарунки були вручені матерям загиблих Героїв: Горбенко Ларисі Іванівні, Цимбал Любов Іванівні, Ридзанич Світлані Адамівні та дружині Героя Небесною Сотні Швець Тамарі Василівні.

Цього дня на території заповідника функціонували різні патріотичні локації професійно технічних училищ Київщини, фудкорти та інтерактивні майданчики.

У музеї було презентовано виставку «Славні нащадки козацького роду!». Основний меседж виставки це гідне вшанування пам’яті українських захисників: переможців Другої світової війни, воїнів УПА, Героїв Майдану, Героїв АТО/ООС.

Заходи відбулися з метою вшанування мужності та героїзму нинішніх захисників Вітчизни, Героїв Майдану, Героїв Небесної сотні, Героїв АТО/ООС, захисників незалежності й територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві; сприяння, гендерно-збалансованому висвітленню ролі військовослужбовців та належному вшануванню жінок та чоловіків — захисників нашої країни; вшанування історичного значення і заслуги Українського козацтва у ствердженні української державності та суттєвий внесок у сучасний процес державотворення!