Національно-патріотичне виховання в дусі славних козацьких традицій

Важливим елементом національно – патріотичного виховання дітей і молоді є відзначення Дня захисників і захисниць України та Дня Українського козацтва. Розуміння сутності цих свят на тлі подій у новітній історії України є відправною точкою для формування поваги і любові до своєї Батьківщини. Напередодні Дня козацтва та Дня захисників і захисниць України в закладах загальної середньої освіти Борщагівської територіальної громади проведено заходи  національно-патріотичного спрямування. Так у  у Ліцеї № 1 с. Петропавлівська Борщагівка проведено тематичні уроки, зустрічі з ветеранами АТО, цікаві екскурсії, квести, спортивні заходи, марафон української пісні та танцю "Територія козацтва", перегляд мультфільмів про козаків – все це надзвичайно сподобалось дітям.

В Петропавлівсько-Борщагівській ЗОШ І-ІІІ ступенів проведено уроки мужності за участі ветеранів АТО, спортивні естафети "Козацькими шляхами", тематичні виставки малюнків, конкурс читців. 

Учні Софіївсько-Борщагівського НВК "СШ І-ІІІ ступенів-ЗОШ І-ІІІ ступенів" долучилися до патріотичного флешмобу "Рушник єдності та миру ", для молодших школярів проведено змагання «Козацькі забави», «Козацькому роду нема переводу», старшокласники прийняли участь у військово-спортивних змаганнях шкільного етапу Всеукраїнської військово-патріотичної гри "Джура", також у закладі проходила акція «Підтримай воїна». Усі охочі учні школи зібрали пакунки з продуктами, засобами гігієни та іншими необхідними речами, які лідери учнівського самоврядування впорядкували та запакували, а волонтери доставлять воїнам.

Актив Борщагівського територіального об’єднання лідерів учнівського самоврядування записав привітання зі святом.