Військово-патріотичне виховання старшокласників

Тривають профорієнтаційні та військово-патріотичні екскурсії для старшокласників закладів загальної середньої освіти Борщагівської сільської ради. 18 жовтня військову частину - 33 базу забезпечення Національного університету імені Івана Черняховского відвідали учні випускних класів Софіївсько-Борщагівського НВК . Захід відбувся відповідно до Положення про Всеукраїнську дитячо-юнацьку військово-патріотичну гру “Сокіл” (“Джура”), затвердженого Кабінетом Міністрів України від 17.10.2018 №845.

Під час екскурсії офіцери бази ознайомили майбутніх випускників з аспектами професії військового, із умовами проходження військової служби за контрактом, озброєнням та військовою технікою бази, розміщенням військовослужбовців, розподілом часу і повсякденним порядком. Також, школярі відвідали музеї сучасної військової техніки та техніки Другої Світової війни.

Масло Віталій, завідувач сектором молоді та спорту відділу освіти, культури, молоді та спорту Борщагівської сільської ради передав адміністрації та військовослужбовцям  33 бази слова вітання і подяки від Борщагівського сільського голови Олеся Кудрика за сприяння у військово-патріотичному вихованні молоді закладів освіти громади.