Тиждень безпеки дорожнього руху в Софіївсько-Борщагівському НВК

      З метою посилення профілактичної та роз’яснювальної роботи, підвищення рівня культури поведінки дітей на дорогах та закріплення знань Правил дорожнього руху у Софіївсько-Борщагівському НВК з 08 по 14 листопада 2021року проведено Тиждень безпеки дорожнього руху. Відповідно до тематики Тижня в закладі освіти пройшло ряд цікавих та інформативно-ігрових заходів, спрямованих на підвищення обізнаності та усвідомлення найгостріших проблем безпеки дорожнього руху.

Цього тижня до учнів початкової школи завітала старший інспектор управління патрульної поліції Бульвін Світлана Володимирівна. Діти зацікавлено слухали поради фахівця про правила безпечної поведінки на дорозі, а дехто з них, навіть, приміряли жилет інспектора і спробували відчути себе справжніми інспекторами дорожнього руху. ..

Учні разом із Світланою Володимирівною повторили Правила дорожнього руху, знаходили вихід зі складних дорожньо-транспортних ситуацій. А бібліотека НВК поповнилася комплектом посібників з Правил дорожнього руху. У бібліотеці НВК оформлено виставку літератури з правил безпеки життєдіяльності під назвою «Життя людини – найвища цінність». Класні керівники 5-11 класів 12.11.2021 в режимі онлайн провели Єдиний національний урок «Безпечна країна».