Дизайнерський «Еко-показ 2021»!

Заклад дошкільної освіти «Малятко» впевнено тримає курс на екологічне виховання. У минулому році вихованці долучались до акції дуб-кроссинг, розмальовували екоторбинки та займалися вирощуванням розсади квітів.

Цього ж року в садочку впроваджується  популярна на весь світ тенденція - привчають дітей до повторного використання вторинної сировини. Дана ідея знайшла втілення у екологічному показі дизайнерських костюмів з підручних матеріалів. Організатором виступила керівниця художньо-естетичного гуртка «Чудово-кольорово» Неля Анатоліївна Думитрович.

У перший день зими музична зала нашого садочка перетворилась на червоний хідник.

Свято розпочалось із хореографічного виступу «Україночки», адже український костюм славиться на весь світ своєю красою. А далі червоною доріжкою пішли супермоделі - наші маленькі учасники. Кого тут тільки не було – фея, янголятко, чарівна квітка, бетмен, супергерой, чарівниця, україночка, динозаврик, робот, модниця, дослідники, веселка.. Фантазії батьків та дітей не було меж.. А головне ці костюми є наглядним прикладом, як ми можемо використовувати речі повторно, а не викидати на смітник.

У перервах глядачів та учасників розважала мила кішечка Ф’єка.

Нарешті суворе журі винесло свій вердикт-кожен учасник гідний першого місця та отримує приз на згадку!