«Одягни зранку вишиванку!»

День вишиванки одне із найулюбленіших свят у закладі дошкільної освіти «Малятко». Адже традиційно повихвалятися гарною вишиванкою хоче кожен – як малюк, так і дорослий!

Від розмаїття кольорів та візерунків зазвичай сліпить зір. Але цього року через онлайн навчання вирішили заохочувати дітей носити вишиванки та переймати народне ремесло у інший спосіб: свої роботи з вишивки презентували наші працівниці. Виявилось, що таких рукодільниць серед педагогічних та непедагогічних працівників чимало…

Музичний керівник Чумаченко В.О. разом із педагогами старших та середніх груп підготували музичний сюрприз - і теж приурочили до цього свята. Кліп «А я чорнява», знятий на території садочку та поза межами України, у гарному вишиваному вбранні та народних аксесуарах є також народним колоритом! Бо за словами музичного керівника «Музика-це теж зброя!»

І звісно ж традиційні поробки наших дітей милують око та гріють душу вихователям, адже любов до рідного - у них не відняти нікому! Будемо чекати і наступного року акцію «Одягни зранку вишиванку!»