Презентація програми КОНЦЕРТУ СОЛІДАРНОСТІ

10 червня, у спортивній залі Софіївсько-Борщагівського ліцею відбулась презентація програми КОНЦЕРТУ СОЛІДАРНОСТІ від зразкового ансамблю народного танцю «Барвінок» Борщагівської мистецької школи, що проходитиме у Республіці Франція (керівники ансамблю – заслужений працівник культури України – Володимир Дольчук та Олена Дольчук, акомпаніатор Вадим Дашевський, концертмейстер Наталія Аніськович).

На захід завітали секретар Борщагівської сільської ради Олександр Медвідь, начальник управління освіти, культури, молоді та спорту Лариса Лахтадир, солісти Національного заслуженого академічного ансамблю танцю України імені Павла Вірського, випускники, а зараз – викладачі Борщагівської мистецької школи Вікторія та Максим Карпенки, Олексій Дзвоник.

Секретар ради Олександр Медвідь, від ім’я сільського голови Олеся Кудрика, привітав дітей з такою почесною і важливою місією – бути амбасадором Борщагівської громади та України в Європі. побажав доброї дороги, успіхів та визнання.

Начальник управління освіти, культури, молоді та спорту Лариса Лахтадир подякувала директору мистецької школи Маргариті Лук’яненко, керівникам і викладачам ансамблю та батькам за виховання талановитих дітей, гідних синів і дочок України, а також партнерам України в Європі за потужну підтримку нашої країни та наших дітей під час війни. Побажала дітям щасливої дороги та успіхів у донесенні, мовою танцю, сили національної єдності українського народу.

Для гостей заходу та батьків учасників ансамблю презентовано танці «Привітальний», «На баштані», «Кадетський бал», «Кубань», «Зимові ігрища», «Поліська полька», «Ля кермес», «Плескач», «Українські моряки», «Кримськотатарський танець», «Борщагівські хлопці», «Гопак», а також віртуозні музичні композиції у виконанні Вадима Дашевського.

На завершення заходу учасникам ансамблю вручено корисні та смачні подарунки від сільського голови Борщагівської сільської ради Олеся Кудрика.

Побажаємо успіхів нашим юним талановитим учасникам зразкового ансамблю народного танцю «Барвінок» Борщагівської мистецької школи!