Спорт - це здоров’я, сила духу та краса

10 вересня відзначається День фізичної культури та спорту України. З нагоди свята, працівники публічної бібліотеки щиро вітали спортсменів, тренерів, усіх фахівців галузі фізичної культури і спорту, всіх прихильників фізкультурно-спортивного руху та здорового способу життя.

У Публічній бібліотеці проходить виставка книг на спортивну тематику "Спорт - це здоров’я, сила духу та краса", відкрито фотогалерею тренерів Комунальної установи "Спортивно-культурний комплекс "Софіївський" та Комунального закладу "Дитячо-юнацька спортивна школа "Борщагівець", а також висвітлено цікаві статті про утворення та відкриття Спортивно-культурного комплексу "Софіївський" .

Цього дня до Публічної бібліотеки завітали тренери з дзюдо та самбо Пушенко Богдан Володимирович та Безверхий Олександр Олегович зі своїми вихованцями. Також, відвідала бібліотеку команда з гандболу з Броварської ДЮСШ зі своїм тренером Іванкевич Оксаною Миколаївною та тренером КЗ ДЮСШ "Борщагівець" Радько Тетяною Миколаївною. Діти отримали закладки для книг на спортивну тематику, переглянули книги та записались до бібліотеки.

Бібліотекар Анастасія Гарбуз від імені бібліотечних працівників Борщагівської громади привітала спортсменів зі святом. Побажала усім міцного здоров’я, великої вдачі, наполегливості, наснаги та перемог в усіх справах!

Публічна бібліотека працює з понеділка по пятницю з 10:00 до 18:00 год. , у суботу з 10:00 до 14:00 год.