Зустріч із перспективою

Протягом останніх 30 років Польща залишалася однією з найбільш відданих країн у підтримці європейських та євроатлантичних прагнень України. Зараз, як ніколи, ми відчуваємо підтримку та розуміння цієї країни.

14 вересня цьогоріч до Софіївсько-Борщагівського ліцею завітали поважні гості: від Польського Інституту у Києві - Роберт Чижевський (Радник Посольства Республіки Польща в Україні), один із авторів підручника - Микола Ярмолюк та представник від видавництва "Букрек" - Ігор Туржанський. Вони подарували учням 5-их класів ліцею, які починають вивчати польську як другу іноземну мову, підручники з польської мови, видруковані за кошти польської сторони, а для шкільної бібліотеки - ігри, пазли, історичні розвідки про видатні історичні постаті України та Польщі...

Роберт Чижевський неймовірно цікаво розповів школярам про польську мову, традиції народу, особливості цієї країни, взаємостосунки між нашими дружніми державами. Директр ліцею Оксана Пушенко обговорила з паном Робертом подальшу співпрацю щодо спільних проєктів у написанні наукових робіт ( історія, література, мистецтво), підготовки учителів польської мови на базі Польського Інституту в Києві, партнерства в освіті між Софіївсько-Борщагівським ліцеєм та відповідного рівня польською школою.

На сьогодні у нашому закладі освіти польська мова має своє продовження, адже впродовж більше десяти років адміністрація ліцею одним із своїх завдань вбачає інтеграцію у світовий простір. Тому поряд із англійською як основною у школі вивчаються німецька, французька, іспанська, а серед слов’янських – польська та чеська мови.