Вітаємо "Барвінок" з 30-річчям

На сцені Національного авіаційного університету в Києві відбувся ювілейний концерт з нагоди 30-річчя з дня заснування ансамблю "Барвінок".

Історія «Барвінку» почалася у 1993 році в місті Луганську. Це був найкращий колектив народного танцю в Луганській області, і один з найкращих в Україні. У 2014 році, через російське вторгнення на Схід України, почалась нова історія колективу вже у Софіївській Борщагівці, на базі Борщагівської мистецької школи. У 2019 році їм було присвоєне звання «зразковий аматорський колектив». У 2022 році, коли російські війська розпочали повномасштабне вторгнення в Україну, аматорський колектив «Барвінок» вирушив у концертне турне Європою, задля популяризації української культури та підтримки ЗСУ. Саме в цей запеклий 2022 рік у Борщагівській громаді «Барвінок» отримує звання «Народний ансамбль народно танцю».

З вітальним словом до присутніх звернувся Борщагівський сільський голова Олесь Кудрик. Він вручив почесні нагороди керівникам «Барвінку» Володимиру та Олені Дольчукам і викладачам колективу.

Подарунки від голови – брендовані футболки з логотипом Барвінку, отримав кожен учасник колективу.

«Барвінок» об’єднав сьогодні на цій сцені та в залі вихованців, випускників, викладачів, батьків і гостей. Це не просто художній колектив, це не одне покоління талановитих діток, і звісно, це любов і енергія, яку вкладають в дітей хореографи вже 30 років поспіль. Тож бажаю, щоб "Барвінок" працював заради розвитку наших дітей ще кілька разів по 30 років. Нехай наша молодь буде щасливою, випромінює красу, енергію і любов до народного танцю та України, - побажав Олесь Тимофійович.

 Повне відео концерту можна переглянути тут 

https://www.youtube.com/watch?v=N7a3H1HsmKk

Слава Україні!

Слава Героям, завдяки яким ми живемо на рідній Землі!