Ще один «Клас безпеки» відкрито у Борщагівській громаді

24 травня, на базі ліцею «Петропавлівський» відбулось офіційне відкриття «Класу безпеки». Це вже другий у Борщагівській громаді навчальний простір, відкритий у межах Всеукраїнського проєкту «Клас безпеки», який запроваджують в закладах освіти МВС разом з ДСНС та МОН по всій Україні.

«Клас безпеки» обладнано різноманітним навчально-методичним матеріалом: муляжами вибухонебезпечних предметів, топографічними картами, інвентарем пожежної безпеки, інформаційними стендами, яскравими інструкціями та іншим приладдям.

Тут учні здобуватимуть важливі знання та практичні навички з безпеки життєдіяльності. Зможуть в теорії й на практиці навчатися основ пожежної та протимінної безпеки, правил поведінки під час сигналу «Повітряна тривога», правил надання домедичної допомоги, правил безпеки дорожнього руху, алгоритмом дій в умовах надзвичайних ситуацій.

У заході взяли участь: заступник начальника Бучанського РУ ГУ ДСНС України у Київській області, підполковник Юрій Кириченко, начальник управління освіти, культури, молоді та спорту Борщагівської сільської ради Лариса Лахтадир, начальник відділу надзвичайних ситуацій та взаємодії з правоохоронними органами сільської ради Лілія Данченко, директор ліцею Людмила Шевчук, діти та запрошені.

Представники ДСНС провели для учнів «Урок безпеки» в ігровій формі. Малеча активно спілкувалася з рятувальниками про пожежну безпеку, вибухонебезпечні предмети, повітряну тривогу тощо. Також, вони мали можливість за участі представників ДСНС особисто проінспектувати справжній пожежний автомобіль, поміряти форму та спробувати себе у ролі рятувальника.