Ділитися теплом своїх сердець

Ділитися теплом своїх сердець - це чи не найкраще заняття для літнього дня. А особливо, коли ділишся теплом з гордістю нації, мужніми її захисниками, тим самим дякуючи їм за можливість жити в миріЩиро дякуємо пані Олені ВИГОВСЬКІЙ, за організацію душевної музикотерапії для наших Героїв! 

Талановиті представники Центру культури і дозвілля Борщагівської сільської ради, вихованці школи вокалу Олени Шушвар та літературної студії "Жовтий гарбуз" наповнювали літню днину воїнів, що знаходяться на лікуванні у Центральному військовому госпіталі, позитивним настроєм, піснею та поетичним словом.

Олександра Гололобова, Олесь Заїка, Софійка Свирид, Діана Диана Мальована, Катя Сирош та Ольга Заїка виконували музичні композиції, поетичні читання, проводили поетичний майстер клас та розповідали воїнам про своє життя та своє рідне село. Мелодії літа дарували воїнам багаторазові переможці міжнародних та всеукраїнських конкурсів- вихованці худ.колективу "Соломійка", ведуча поетеса авторка двох поетичних збірок Ольга Заїка.

Також організатором Оленою Виговською були передбачені смачні подарунки для воїнів: запашні піци, соки. А вихованці Денишівського дитячого будинку передали воїнам обереги виготовлені власноруч.

Зустріч завершилася світлиною на згадку та довгими теплими розмовами з воїнами в коридорах госпіталю.

- Продовжуйте те чим займаєтесь,- сказав на прощання воїн Олег,- тим ви даєте нам надію та силу.