Розвиток міжнародних відносин

До регбійного клубу «Київські Соколи», які проводять тренування на базі Комунальної установи «Спортивно-Культурний Комплекс «Софіївський» Борщагівської сільської ради Бучанського району Київської області, завітали представники професійного регбійного клубу з Франції «CAPPerigueuxeDordogne» на чолі з президентом клубу Жеремі Бартеном. В рамках зустрічі планується підписання угоди про співробітництво між клубом «Perigueux» та «РК «Київські Соколи» з метою надання практичної та теоретичної допомоги українським дитячим тренерам з підготовки юних регбістів.

Підтримку в проведенні візиту надали Федерація регбі України та голова Борщагівської сільської територіальної громади Олесь Кудрик.

Протягом двох тижнів група французьких фахівців проведе ряд семінарів та майстер-класів для тренерів, відкриті тренування для дітей. На базі КУ «СКК «Софіївський» під час візиту регбійного клубу «CAPPerigueuxeDordogne» буде працювати учбово-тренувальний дитячий регбійний табір.

Зазначені заходи сприятимуть розвитку українсько-французької дружби, дозволять нашим регбістамудосконалити свій рівень гри на міжнародному рівні.

Наразі відділом освіти, культури, молоді та спорту Борщагівської сільської ради проводиться робота щодовивчення питання регулярного стажування вихованців та тренерів регбійного клубу «Київські Соколи» у Франції, а також проведення французьких таборів в Україні.