Засідання МО

Метою виховання та навчання дітей дошкільного віку у всі часи був всебічний розвиток, розкриття талантів та здібностей дітей. Але в час прискореного темпу життя, у батьків вихованців ЗДО не завжди є можливість водити дітей в після робочий час на додаткові заняття та розваги. Тому сучасні ЗДО, враховуючи дані потреби, створюють на базі садочків мережу додаткових гуртків, які діти відвідують з великим бажанням.

24 листопада відбулось онлайн-засідання керівників гуртків ЗДО Борщагівської ОТГ, яке провела голова МО керівників Чумаченко Вікторія Олександрівна. На даному засіданні було обрано секретаря МО - Атаманчук Ніну Станіславівну, а також заслухали методичні рекомендаціїї МОН щодо викладання гурткової роботи у ЗДО, ознайомились із планом роботи МО на рік. Закрила захід підсумковою промовою заступник начальника відділу освіти Калабуліна Галина Дмитрівна.

У ЗДО «Малятко» на даний час функціонують такі гуртки: хореографія, англійська мова, християнська етика, художньо-естетичний гурток, логоритміка та театральний. Робота гуртків триває з 1 вересня, проте вже приносить свої результати.

 26 листопада свій театральний гурток «Дивасики» презентувала Атаманчук Ніна Станіславівна. Вихованці закладу мали чудову нагоду відвідати ляльковий театр з інтерактивними елементами на мотив казки «Троє поросят». Очі дітей горіли радістю та захопленням - і це було найкращою винагородою для колективу та керівника гуртка.

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

03 листопада на базі ЗДО Золотий колосок відбулось установче засідання ММО практичних психологів.

Під час роботи творчої групи було розглянуто наступні питання:

1. Організація роботи МО практичних психологів у 2021-2022 н.р

2. Особливості ведення документації практичного психолога ЗДО та ЗЗСО

3. Робота практичного психолога з окремими категоріями дітей та батьків

4. Огляд новинок методичної літератури

5. Затвердження плану МО практичних психологів

____________________________________________________________________________________

05 листопада на базі Софіївсько-Борщагівського НВК відбулося перше засідання міжшкільного методичного об’єднання вчителів-логопедів закладів освіти Борщагівської сільської ради, Бучанського району, яке очолює вчитель-логопед вищої категорії, вчитель-методист Софіївсько-Борщагівського НВК, Олександрова Людмила Віталіївна.

Фахівці ділилися досвідом, вносили пропозиції щодо поліпшення організації освітнього процесу, вибудовували план професійного розвитку педагога. Члени міжшкільного методичного об’єднання розглянули наступні питання:

Нормативно-правова база вчителя-логопеда.

Організація роботи ММО вчителів-логопедів у 2021-2022 н.р.

Затвердження плану ММО вчителів-логопедів на 2021-2022 н.р.

Особливості ведення обліково-статичної документації вчителя-логопеда ЗДО та ЗЗСО.

Робота вчителя-логопеда з дітьми з особливими освітніми потребами.

Організація та зміст проведення атестації педагогів у 2021-2022 н.р.

Обговорення щодо публікації авторських розробок вчителів-логопедів.

_____________________________________________________________________________________