“Козацькій славі жити у віках”

29 червня в селі Дмитрівка відбувся VI Міжнародний культурно-мистецький фестиваль “Козацькій славі жити у віках”. У ньому взяли участь колективи з усієї України, які виконували твори, що належать до козацької тематики.

Борщагівську сільську територіальну громаду представляли колективи Центру культури і дозвілля.

 Народний аматорський вокальний колектив “Барви”  вкотре продемонстрував високу майстерність та глибоке розуміння українського традиційного пісенного мистецтва. У їхньому виконанні прозвучали козацькі, стрілецькі й народні твори, які наповнили фестиваль атмосферою мужності, патріотизму й духовної сили.

Свою яскраву прем’єру на фестивальній сцені мав новостворений колектив “Голос Вільних”, який вразив щирістю та емоційністю виконання. Особливо чуттєво прозвучали пісня про воїнів, що боронять Україну, та композиція “Сила роду”, яка розкриває тему зв’язку поколінь і материнської любові.

Окрасою фестивалю став сольний виступ керівника колективу “Голос Вільних” –  народного артиста України Віктора Тетері. Його голос, сповнений глибини й сили, нікого не залишив байдужим і став справжнім емоційним акцентом заходу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *