Баскетбольний драйв та дух шкільної єдності: у Софіївсько-Борщагівському ліцеї відбулися змагання з баскетболу 3×3

24 листопада спортивна зала Софіївсько-Борщагівського ліцею перетворилася на майданчик справжнього баскетбольного вогню. Тут відбулися змагання «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» з баскетболу 3×3 серед юнаків — подія, що об’єднала енергію молодості, силу характеру та жагу до перемоги.

У турнірі взяли участь чотири команди, які змагалися за коловою системою. Кожен поєдинок став окремою історією про спортивну боротьбу, витримку та віру у власні сили. Напружені ігрові моменти, точні кидки та емоції вболівальників створили атмосферу справжнього спортивного свята.

Юнаки продемонстрували не лише техніку та швидкість, а й справжній характер, командну взаємодію та повагу один до одного.

Перемогу здобула команда «Софіївсько-Борщагівського ліцею «Софія», впевнено посівши перше місце та довівши, що згуртованість і командний дух роблять неможливе можливим.

Такі змагання — це не просто спорт. Це важлива складова виховання відповідальності, сили волі, взаємопідтримки та незламності. Саме через подібні події зростає любов до спорту та формуються майбутні чемпіони нашої громади.

Управління освіти, культури, молоді та спорту висловлює подяку адміністрації закладу, тренерам, учасникам і всім, хто долучився до організації та проведення заходу. Спільна праця сприяє розвитку шкільного спорту, популяризації активного способу життя та зміцненню командного духу серед молоді.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *