У Петропавлівсько-Борщагівському закладі дошкільної освіти “Малятко” були проведені тематичні заходи до Дня пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років.

Разом із дітьми ми згадали події Другої світової війни, вшанували пам’ять загиблих та поговорили про важливість миру, злагоди та взаємоповаги між людьми.

Педагоги у доступній для дошкільнят формі розповіли про символ пам’яті — червоний мак, який є знаком скорботи та вдячності тим, хто відстояв мир. Діти долучилися до творчих занять: виготовляли аплікації, малюнки та символічні маки.

Такі заходи допомагають виховувати у дітей почуття патріотизму, поваги до історії свого народу та розуміння цінності миру.

Ми пам’ятаємо… Ми шануємо… Ми прагнемо миру!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *