8 травня, у День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, Україна вшановує пам’ять кожного, хто боровся з нацизмом та жертв Другої світової війни.
У Публічній бібліотеці з нагоди цієї дати, організована тематична книжкова виставка “Згадаймо разом!” З метою вшанування жертв Другої світової війни, напередодні, був проведений виховний захід за участі учнів 3-Д класу Софіївсько Борщагівського ліцею  “Стіна пам’яті”. Директор бібліотеки Наталія Кустовська провела  бесіду про цей день, визначний внесок Українського народу для перемоги над нацизмом. Далі, на символічну “стіну пам’яті” діти клеїли червоні маки з паперу.  Надзвичайно важливо згадувати та вшановувати подвиги тих, хто боровся з нацизмом і переміг його. Не менше заслуговують на увагу та пам’ять і жертви війни: остарбайтери, діти війни, цивільні, які постраждали від бойових дій та окупації їхніх міст і сіл. Війна – це не лише танки, гармати й масштабні бої. Це – долі, мільйони маленьких і великих людських бід, які тривали роками. Українці на боці антигітлерівської коаліції зробили значний внесок у перемогу над нацизмом та союзниками гітлерівської Німеччини. Ціна цього внеску – надзвичайні втрати впродовж 1939–1945 років серед українців та інших народів, які жили на території України. Тоді загинуло понад вісім мільйонів осіб. Тому ми добре знаємо ціну війни.
Наша боротьба триває щоденно від 2014 року, і ми неодмінно переможемо, бо захищаємо рідну землю, боронимо своє право вільно обирати майбутнє. Для нас це війна за свободу, цивілізованість, демократію та європейські цінності проти імперських амбіцій підступного агресивного сусіда-злочинця. Міць наших збройних сил є запорукою існування держави та
збереження прав людини.  Вічна пам’ять загиблим…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *