![](https://bsr-vokmc.gov.ua/wp-content/uploads/2024/06/445771838_415908954597330_8264980358559654255_n-768x1024.jpg)
30 травня учні 6-Г Ліцею Петропавлівського класу разом із класним керівником Качуровською Оленою Геннадіївною відвідали сільську бібліотеку-філію с. Петропавлівська Борщагівка. Під час екскурсії діти ознайомилися з різноманітними книжковими колекціями, дізналися про історію бібліотеки та правила користування її ресурсами. Бібліотекар розповіла про важливість читання та як книги можуть розширювати кругозір і надихати на нові досягнення.
Після ознайомлення з бібліотекою, учні мали змогу пограти в настільні ігри, які сприяють розвитку логіки та стратегічного мислення. З великим задоволенням діти взяли участь у грі “Випадковий рух”, яка додала їм енергії та веселого настрою.
Ця екскурсія залишила яскраві враження та підкреслила важливість книги і читання у нашому житті.
![](https://bsr-vokmc.gov.ua/wp-content/uploads/2024/06/447045957_415909004597325_9161110012241282878_n-1024x768.jpg)
![](https://bsr-vokmc.gov.ua/wp-content/uploads/2024/06/445745110_415908991263993_183323815615524237_n-768x1024.jpg)
![](https://bsr-vokmc.gov.ua/wp-content/uploads/2024/06/445772199_415909121263980_2948575917929477185_n-1024x578.jpg)
![](https://bsr-vokmc.gov.ua/wp-content/uploads/2024/06/445202989_415909211263971_8302315893152458374_n-1024x578.jpg)
![](https://bsr-vokmc.gov.ua/wp-content/uploads/2024/06/445816800_415909314597294_1576822416854535517_n-578x1024.jpg)
![](https://bsr-vokmc.gov.ua/wp-content/uploads/2024/06/445197604_415909337930625_8573997921878297557_n-578x1024.jpg)