![](https://bsr-vokmc.gov.ua/wp-content/uploads/2024/06/photo_5408842768043859334_y-1024x768.jpg)
3 червня 2024 року відбулося відкриття мовного табору в Ліцеї № 1 с. Петропавлівська Борщагівка.
В цьому році у мовному таборі відпочиватиме 100 дітей, які з нетерпінням чекали відкриття табору, і от нарешті після клопітких буднів воно настало. Літні канікули дітей після напруженої розумової праці не можна уявити без активного відпочинку. В таборі на школярів чекатимуть спортивні змагання, мовні клуби, творчі конкурси та багато іншого.
Перший день пройшов весело, цікаво та змістовно. Учні ознайомилися із планом роботи табору; розучували девізи та малювали емблеми табору та загонів, відпочивали на свіжому повітрі. Нехай кожен день у таборі буде корисним та яскравим!
![](https://bsr-vokmc.gov.ua/wp-content/uploads/2024/06/photo_5408842768043859340_y-1024x768.jpg)
![](https://bsr-vokmc.gov.ua/wp-content/uploads/2024/06/photo_5408842768043859339_y-768x1024.jpg)
![](https://bsr-vokmc.gov.ua/wp-content/uploads/2024/06/photo_5408842768043859338_y-1024x768.jpg)
![](https://bsr-vokmc.gov.ua/wp-content/uploads/2024/06/photo_5408842768043859336_y-768x1024.jpg)
![](https://bsr-vokmc.gov.ua/wp-content/uploads/2024/06/photo_5408842768043859337_y-1024x768.jpg)
![](https://bsr-vokmc.gov.ua/wp-content/uploads/2024/06/photo_5408842768043859335_y-768x1024.jpg)