![](https://bsr-vokmc.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo_2023-09-11_14-39-28-768x1024.jpg)
Вже другий рік поспіль Комунальна установа “Спортивно-культурний комплекс “Софіївський” організовує відкриті тренування з батьками, задля того, щоб батьки змогли побачити та спробувати усі вправи що діти виконують на тренуванні, а для дітей це – шанс продемонструвати батькам чому вони навчилися.
Тренування пройшло весело та цікаво.
Грамотами від адміністрації СКК “Софіївський” були нагородженні найкращі вихованці секції Дзюдо за хороші результати та наполегливу працю на тренуваннях!
![](https://bsr-vokmc.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo_2023-09-11_14-39-30-1024x768.jpg)
![](https://bsr-vokmc.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo_2023-09-11_14-39-30-2-1024x768.jpg)
![](https://bsr-vokmc.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo_2023-09-11_14-39-29-768x1024.jpg)